POZNAJMY SIĘ,
CZYLI COŚ O MNIE

Aranżacja wnętrz Częstochowa

Nazywam się Barbara Chabałowska i od ponad 20 lat zajmuję się aranżacją wnętrz. Moja autorska pracownia projektowa znajdująca się w Częstochowie cieszy się dużym uznaniem wśród klientów, którzy doceniają moje doświadczenie, zaangażowanie i ciekawe pomysły aranżacyjne. Jako absolwentka Wydziału Architektury Wnętrz Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych otrzymałam doskonałe przygotowanie do wykonywania swojego zawodu, który dzisiaj stał się również moją pasją.

Oferuję projektowanie wnętrz domów, mieszkań, obiektów usługowych, biurowych i wszystkich innych o dowolnym przeznaczeniu. Świadczone przeze mnie usługi projektowe i aranżacyjne odznaczają się indywidualnym podejściem. Choć pracuję jako dekorator wnętrz, czasami zamieniam się w psychologa, aby jak najlepiej zrozumieć potrzeby swoich klientów, które potem będą odzwierciedlone w projekcie. Dlatego cenię sobie ścisłą współpracę z klientem nad powstającym projektem, gdyż dzięki temu osiąga się najlepsze i najbardziej zadowalające rezultaty. Każde tworzone przez mnie wnętrze ma swój indywidualny i niepowtarzalny klimat – tak samo, jak różnorodni są moi klienci.

Dekorator wnętrz zajmuje się przede wszystkim opracowaniem projektu wnętrza, który w moim przypadku jest wykonywany jako artystyczna wizja przestrzenna, uzupełniona wizualizacjami. Ponadto przygotowuję dokładną dokumentację instalacyjno-techniczną, która jest niezbędna podczas realizacji projektu.

Urzeczywistnienie wizji projektanta to ostatni etap aranżacji wnętrz, od którego zależy efekt końcowy. Pracując przez wiele lat jako dekorator wnętrz, nawiązałam współpracę z najlepszymi na lokalnym rynku fachowcami, którzy zapewniają perfekcyjna realizację moich projektów. Są wśród nich firmy remontowe i wykończeniowe, specjaliści od instalacji, płytkarze, stolarze, malarze oraz dostawcy galanterii wnętrzarskiej. Oferuję kompleksowy nadzór i koordynację prac podczas realizacji projektu, w tym także uczestnictwo w zakupach materiałów i elementów aranżacyjnych.

Zapraszam do zapoznania się z galerią moich dotychczasowych prac

Jeśli i Ty chcesz, aby Twoje wnętrze nabrało wyjątkowego charakteru, skontaktuj się ze mną i pozwól mi urzeczywistnić Twoje marzenia!


ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY,

podpis
aranżacja wnętrz częstochowa

aranżacja

projekt częstochowa

aranżacja częstochowa

© 2015 - Chabalowska.pl - Aranżacja wnętrz - Częstochowa